9.10.2023.

Proglašenje rezultata literarnog natječaja

U znaku 133. godišnjice od osnutka Gradska knjižnica Subotica poziva učitelje, profesore, roditelje i učenike na proglašenje rezultata i završnu svečanost literarnog natječaja „Biser grada Subotice” koje će se održati u utorak, 10. listopada 2023. godine s početkom u 17 sati u staroj čitaonici knjižnice.

Na svečanosti će kratkim programom nastupiti učenici Glazbene škole u Subotici. Izvadak iz pristiglih radova natječajaće pročitati Srđan Sekulić i Zsófia Magyar, glumci Narodnog kazališta Subotice, a nagrađeni učenici će dobiti knjigu.

Ove godine bit će nagrađeni i najvjerniji čitatelji knjižnice za 2023. godinu!

Gradska knjižnica Subotica srdačno očekuje sve sudionike natječaja!