3.11.2023.

Pozivnica

Gradska knjižnica Subotica ove godine obilježava 70 godina od useljenja u sadašnju zgradu, a nekadašnju zgradu Nacionalne kasine, koju je projektirao arhitekt Ferenc Raichl. U znaku ovog jubileja i 133. godišnjice od osnutka knjižnice, u sklopu ciklusa „Večeri zavičajne povijesti” će u utorak, 7. studenog 2023. godine s početkom u 18 sati u staroj čitaonici i kataložnoj sobi knjižnice biti priređena multimedijalna izložba pod nazivom „Naši knjižničari stvaraoci”. Autorice su Ivona Vojnić Hajduk, Irén Bognár i Anita Pálfi.

Srdačno Vas očekujemo!