1.3.2011.

Zonska smotra recitatora

Tradicionalna Zonska smotra recitatora pod nazivom "Pjesniče naroda mog", koja se organizira svake godine na razini Republike Srbije, bit će organizirana za recitatore iz općina: Subotica, Apatin, Sombor, Bačka Topola, Ada, Senta, Bečej i Mali Iđoš u ponedjeljak, 07. ožujka 2011. godine s početkom u 10 sati u Gradskoj biblioteci u Subotici.

Raspored smotre recitatora (na srpskom, hrvatskom i mađarskom jeziku, te drugim jezicima nacionalnih zajednica):

- od 10,00-11,00 sati niži uzrast od I.-IV. razreda;

- od 11,00-12,00 sati srednji uzrast od V.-VIII. razreda;

- od 12,00 sati stariji uzrast (srednje škole).

Raspored smotre je orijentaciono utvrđen. Termini po pojedinim uzrastima može varirati u ovisnosti od broja prijavljenih sudionika.

Viša razina natjecanja (Pokrajinska smotra) održat će se od 15. do 17. travnja 2011. godine u Sečnju.