6.3.2013.

Zonska smotra recitatora

Zonska smotra recitatora pod nazivom “Pjesniče naroda mog”, koja se organizira svake godine na razini Republike Srbije, bit će organizirana za zonu Subotice (Apatin, Sombor, Bačka Topola, Kanjiža, Ada, Senta, Bečej, Mali Iđoš i Subotica) u četrtak, 7. ožujka 2013. godine s početkom u 10 sati u Gradskoj biblioteci u Subotici.

Orijentacioni raspored smotre recitatora (na srpskom, hrvatskom i mađarskom jeziku, te drugim jezicima nacionalnih zajednica):

- od 10,00-11,30 sati niži uzrast od I.-IV. razreda;

- od 11,30-13,00 sati srednji uzrast od V.-VIII. razreda;

- od 13,00 sati stariji uzrast (srednje škole).

Smotra ima natjecateljski karakter a sudjelujupobјednici sa općinskihnatjecanja održanih u Apatinu, Somboru, Bačkoj Topoli, Kanjiži, Adi, Senti, Bečeju, Malom Iđošu i Subotici.

Viša razina natjecanja (Pokrajinska smotra) bit će održana od 19. do 21. travnja 2013. godine u Sečnju.