2013.4.15.

Iso Planić: Planinski vrhovi Srbije- 'Szerbia hegycsúcsai' c. kötetének bemutatója

Tisztelettel várjuk Iso Planić: Planinski vrhovi Srbije- 'Szerbia hegycsúcsai' c. kötetének bemutatójára, melyet 2013. április 23-án 19 órakor tartunk a Városi Könyvtár olvasótermében.

A bemutatón résztvesz a könyv szerzője, Iso Planić földrajztanár, alpinista és a Politechnikai középiskola igazgatója, valamint Miodrag Jovović, a Vajdasági Hegymászó- és Síszövetség elnöke, a Tartományi Sport- és Ifjúságügyi Titkárság titkárhelyettese.

A Planinski vrhovi Srbije- 'Szerbia hegycsúcsai' c. kötet elsősorban hegymászóknak készült kalauz és kézikönyv, da turista útmutatóként is használható. A könyv részletesen mutatja be 3215 hegycsúcs kartográfiai adatait, azonkívül egy elektronikus adatbázist is tartalmaz, amelyben a hegymászók megtekinthetik egy adott domborzat, hegy, illetve hegycsúcs természeti képeit.

Szeretettel várjuk!