2013.4.18.

Értesítés a Kalandozás Könyvországban vetélkedő nyerteseinek jutalomkirándulásáról

Az ingyenes utazásra 2013. április 24-én, szerdán kerül sor. Belgrádba utazunk, ahol ellátogatunk a Városi Könyvtárba. A könytár Római termében a Grimm testvérek egyik meséjéből készült rajzfilmet nézzük meg, majd a Kalemegdanon sétálunk és játszunk.

Az indulás időpontja 8.00 óra, helyszíne a Szabadegyetem mögötti parkoló. Körülbelül 19.00 és 20.00 óra között érkezünk meg ugyanoda. A gyerekek hozzanak magukkal elegendő ételt és italt. A gyermekekkel 5 felnőtt utazik, a könyvtár munkatársai, akik Szabadka mindhárom hivatalos nyelvét beszélik.