2013.5.20.

Az Olvasóterem nyitvatartási ideje és a kulturális programok műsorrendje a 2013.05.20-tól 2013.05.26-ig tartó időszakban

A kedves olvasók idejében való tájékoztatása érdekében ezentúl hetente közzé tesszük a web oldalunkon és a Facebookon a változásokat az olvasóterem nyitvatartásában, valamint a tervezett programokról adunk információkat. Kérjük, tartsanak velünk!

A Nemzetközi Gyermekszínház Fesztivál keretében a Szabadkai Városi Könyvtárban a következő író-olvasó találkozóra kerül sor:

Május 21-én, kedden a Szabadkai Városi Könyvtár udvarán 12 órakor Tode Nikoletić mutatja be Ne dirajte moje bube (Hagyjátok a bogaraimat) című könyvét.Ugyanaznap az olvasóteremben 19.30-kor a szabadkai ifjúsági tamburazenekar ad koncertet. Az olvasóterem 21-én 19 óráig fogadja az olvasókat.

Május 22-én, szerdán 12 órakor a Szabadkai Városi Könyvtár udvarán Ljubivoje Ršumović mutatja be Planiranje prošlosti (A múlt tervezése) című kötetét.

Május 23-án, csütörtökön 12 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár udvarán Robert Takarič bemutatja a Pametna knjiga o školskom dvorištu (Okos könyv az iskolaudvarról) című könyvét.

Május 24-én, pénteken szintén 12 órakor kerül sor Berg Judit Rumini című könyvének bemutatójára a Szabadkai Városi Könyvtár udvarán.Május 24-én, este 19 órakor a Sikoly című irodalmi és művészeti folyóirat bemutatkozó estjére kerül sor.Az olvasóterem 24-én 18.30-ig tart nyitva.