2013.7.4.

NYÁRI NYITVATARTÁSI REND A SZABADKAI VÁROSI KÖNYVTÁRBAN

2013. július 1-jétől augusztus 31-éig a Kölcsönző- és a Gyermekosztály, valamint az Amerikai kuckó hétfőn, szerdán és pénteken 7.30-tól 14.30-ig, kedden és csütörtökön 12.30-tól 19.30-ig látogatható. A helyismereti osztály hétfőtől péntekig 7.30-tól 14.30-ig tart nyitva. Az Olvasóterem a felújítási munkálatok miatt július 15-ig zárva lesz, helyette az olvasók az Amerikai kuckó olvasótermét használhatják minden munkanapon 7.30-tól 19.30 óráig.
Szombaton a könyvtár zárva tart.

Köszönjük megértését!