2013.9.9.

A Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermének nyitvatartási ideje és kulturális programajánló szeptember 9-től szeptember 15-ig

Kedves olvasóink időben történő tájékoztatása érdekében ezentúl a Könyvtár honlapjáról és a Facebook-ról is tudomást szerezhetnek az olvasóterem nyitvartartásáról és a következő heti programokról.

A Város napja alkalmából megnyílt, A Szabadkai Városi Könyvtár kincsei című kiállítás, mindennap 7.30-tól 19.30-ig, 2013. szeptember 16-ig tekinthető meg.

A Vajdasági Magyar Versmondók Egyesülete lesz a vendége az Életjel élőújságnak 2013. szeptember 12-én 19.30 órakor.

A Hiába magyar-ázok című Domonkos István verseiből készült válogatás rendezője Hajvert Ákos. Szeptember 12-én az olvasóterem 18 óráig áll az olvasók rendelkezésére.

Szombaton, szeptember 14-én, a gyermekosztályon kreatív műhelyfoglalkozásokat tartunk 9 és 11 órai kezdettel.