2013.9.13.

A Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermének nyitvatartási ideje és kulturális programajánló szeptember 16-tól szeptember 22-ig

Kedves olvasóink időben történő tájékoztatása érdekében ezentúl a Könyvtár honlapjáról és a Facebook-ról is tudomást szerezhetnek az olvasóterem nyitvartartásáról és a következő heti programokról.

Hétfőn szeptember 18 órakor a Szabadkai Városi Könyvtár kiállítótermében Az olvasás ellesett pillanatai című, a szegedi Délmagyarország napilap munkatársainak és a szegedi Somogyi Károly Városi és Megyei Könyvtár Olvasó-Dél-Alföld – Olvasás határok nélkül című olvasásnépszerűsítő programsorozatához készített fotók kiállítására kerül sor. A kiállítás szeptember 29-ig tekinthető meg.

2013. szeptember 19-én, csütörtökön a Keresztény Értelmiségi Kör szervezésében Huzsvár László nyugalmazott püspök Sajtóapostolból apostolutód című könyvének bemutatójára kerül sor.

A püspökkel folytatott beszélgetést Szerdahelyi Csongor állította össze.

Az olvasóterem aznap 18.30-ig tart nyitva.

Tartsanak velünk!