2013.10.4.

P Á L Y Á Z A T O T hirdet a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatójának megválasztására és kinevezésére

A Munkaügyi Törvény 48. szakasza (a Szerb Köztársaság Hivatalos Közlönye 24/2005 sz.) és a Градска библиотека Суботица Szabadkai Városi Könyvtár Gradska knjižnica Subotica Statútumának 35. és 36. szakasza, a Törvény a kultúráról (Szerb Köztársaság Hivatalos Közlönye 72/2009 sz.), a Törvény a könyvtári-információs tevékenységről 17. szakasza (a Szerb Köztársaság Hivatalos Közlönye 52/2012 sz.) és a Градска библиотека Суботица Szabadkai Városi KönyvtárGradska knjižnica Subotica igazgatóbizottságának 2013. október 1-jén, a XII. ülésén hozott határozata alapján a Градска библиотека Суботица Szabadkai Városi KönyvtárGradska knjižnica Subotica igazgatóbizottsága

P Á L Y Á Z A T O T

Feltételek:

A törvénnyel előírt általános feltételek mellett a jelöltnek a következő külön feltételeknek kell eleget tennie:

• egyetemi végzettség – VII. fokozat (bölcsészettudományi, filológiai vagy jogtudományi egyetem)

• legkevesebb három évi szakmai, könyvtári tapasztalat

• teljesített könyvtárosi szakvizsga

• a jelölt írásbeli nyilatkozata a kultúra terén való kiemelkedő hozzáértésről és jártasságról

• a jelölt írásbeli nyilatkozata a szerb, magyar és horvát nyelvtudásáról

• hogy a Szerb Köztársaság állampolgára

• hogy nem folyik ellene bűnvádi eljárás, és nem ítélték el jogerősen bűncselekményekért, amelyek alkalmatlanná tennék az igazgatói munkahely betöltésére.

A jelentkezéshez a jelöltnek mellékelnie kell a pályázati feltételeknek való megfelelést bizonyító okmányokat; az igazgatói mandátum idejére tervezett munkaprogramot, szakmai önéletrajzot (beleértve az iskolai végzettséget igazoló okmány hitelesített másolatát, a szükséges munkaévekről szóló igazolást, a szakvizsgán való megfelelésről kiállított bizonyítvány hitelesített másolatát) a szerbiai állampolgárságról szóló bizonyítványt, 6 hónapnál nem régebbi bizonyítványt arról, hogy büntetlen előéletű és nem folyik ellene bűnvádi eljárás.

A jelentkezés benyújtásának határideje a pályázat megjelenésétől számított 8 napig tart. A pályázat a Magyar Szó, a Subotičke novine és a Hrvatska Riječ lapokban jelenik meg.

A jelentkezéseket a következő címre kell elküldeni: Градска библиотека Суботица Szabadkai Városi Könyvtár Gradska knjižnica Subotica, Dušan cár utca 2. „Pályázat” megjelöléssel.

A késve érkező és hiányos pályázatok érvénytelennek tekintendők.

Szabadka, 2013. október 1.

Az igazgatóbizottság nevében
mgr. Branislav Filipović