2013.11.6.

KISORSOLTÁK A HORVÁT NEMZETI KVÍZ NYERTESEIT

Ana Mandić szabadkai és Filip Skenderović kisboszniai diák utazik Zágrábba!

A Szabadkai Városi Könyvtár idén is vállalta az olvasásnépszerűsítő kvíz lebonyolítását, amelyet a zágrábi könyvtárak szerveznek minden évben. Az idei kvíz címe Olvass el három naplót, és nyerj!
Sok szabadkai és környékbeli diák vállalkozott három napló elolvasására, s gazdagabbak lettek az olvasás élményével, ami már magában is nyeremény.

Ana Mandić a szabadkai Matko Vuković Á.I. és Filip Skenderovićaz Ivan Milutinović Á.I. kisboszniai részlegének diákja nyerték a főnyereményt, a kvíz zárórendezvényén való részvételt, amely a zágrábi Interliber 2013. Könyvvásár keretében lesz megrendezve 2013. december 15-én. Erről az eseményről Zágráb Város Könyvtára weboldalán, a következő linken lehet olvasni:

A többi hazai résztvevő között vigaszdíjakat sorsoltak ki, valamint könyveket és folyóiratokat ajándékoztak nekik. A következő diákok nyertek vigaszdíjat:
  1. Vanja Vujković Bukvin, Ivan Milutinović Á.I. Szabadka

2. Alen Gabrić, Matko Vuković Á.I. Szabadka

3. Dijana Gabrić, Pionir Á.I., Nagyfény

4. Snežana Lulić, Ivan Milutinović Á.I. Kisbosznia

5. Kristina Crnković, Matija Gubec Á.I.Tavankút

6. Dorja Kujundžić, Matko Vuković Á.I. Szabadka

7. Mladen Bako, Vladimir Nazor Á.I. Györgyén

8. Tomislav Huska, Ivan Milutinović Á.I. Szabadka

9. Tereza Kujundžić, Matko Vuković Á.I. Szabadka

10. Nađa Kovač, Ivan Milutinović Á.I. Kisbosznia

11. Luka Crvenković, Vladimir Nazor Á.I. Györgyén

12. Dominik Skenderović, Matija Gubec Á.I.Tavankút

13. Davorin Mamužić, PionírÁ.I., Nagyfény

Köszönjük az iskoláknak és a diákoknak a részvételt, és arra ösztönözzük, hogy jövőre is jelentkezzenek a kvízre, amely más témát dolgoz majd fel, más feladatok elé állítja a diákokat.