2013.12.8.

Az olvasóterem nyitvatartása és művelődési programok 2013. december 9-től 15-ig

2013. december 10-én, kedden az Olvasóteremben 19 órai kezdettel irodalmi tribün keretében bemutatják a horvátországi Essegg Művelődési Egyesület könyvét. Résztvevők: Aleksandra Bubulj, Vesna Konc Marjanović és Dijana Uherek Stevanović. Azolvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

2013. december 11-én, szerdán 18 órai kezdettel az olvasóteremben bemutatják Kontra Ferenc Idegen című regénytrilógiáját. Az est moderátora Ágoston Pribilla Valéria. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Csütörtökön, 2013. december 12-én 18 órai kezdettel az olvasóteremben A 28-as nemzedék című könyv bemutatójára és az azonos címmel rendezett kiállítás megnyitójára kerül sor. Az est vendégei Bányai János, Berényi Emőke, Faragó Kornélia, Lovas Ildikó és Virág Gábor. Az olvasóterem 17 óráig tart nyitva.