2013.12.15.

Az olvasóterem nyitvatartása és a művelődési programok 2013. december 16-tól 22-ig

Tisztelettel várjuk Dragomir Lajšić Svi turski sultani című könyvének bemutatójára, melyet 2013. december 18-án 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről a szerző mellett Ibrahim Rustemović, a Bosnyák Muzulmán Művelődési Központ elnöke beszél. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

2013. december 19-én, csütörtökön az olvasóteremben bemutatják a Vajdasági Magyar Tudományos Társaság kiadványát, A Magyar Tudomány Napja Délvidéken 2012. című tanulmánygyűjteményt. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

2013. december 20-án pénteken az olvasóteremben 19.30 órai kezdettel flamenco zenei estet tartanak. Az olvasóterem 19 óráig fogadja a feleket.

Tisztelettel várjuk!