2013.12.26.

A legszebb ajándék a Gyermekosztálynak

A karácsonyi és újévi ünnepek időszaka az ajándékozás jegyében telik.
Az ünnepek alkalmából egy szabadkai Nika nevű kislány szülei nagylelkűségének köszönhetően a Sabadkai Városi Könyvtár Gyermekosztálya a legkisebbeknek szóló, nemrég megjelent képeskönyvekkel gazdagodott. Az ajándékozott könyvek között vannak tapintós, ujjbábos, mesés könyvek és a mackóról szóló sorozat példányai, amelyek hamarosan a polcokra kerülnek és kikölcsönözhetőek lesznek.
Adományozó polgártársaink mély lelkületről és érző szívről tettek bizonyságot, s ezért a Könyvtár, valamint a kis olvasók köszönettel tartoznak nekik.
Úgyszintén a Vulkančić Kiadóházat is dícséret illeti a felmutatott üzleti nagyvonalúságért.