2014.1.26.

Az olvasóterem nyitvatartása és a művelődési műsorok 2014. január  27-től február 2-ig

Csütörtökön, 2014. január 30-án az Olvasóteremben 19.00 órai kezdettel a turizmus bemutatásairól tartanak magyar nyelven előadást. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Pénteken, 2014. január 31-én 17.00 órai kezdettel az Olvasóteremben bemutatják Ninkov K. Olga Az idő arcai című könyvét, mellyel kiérdemelte a Szabadkai Városi Könyvtár a 2013-as év legjobb helyismereti könyve díját. Ninkov K. Olga művészettörténész, a Városi Múzeum kurátora. Könyvéről a szerző mellett Irina Subotić, művészettörténész, a könyv recenzese, valamint Svetlana Ždrnja, akadémikus, képzőművész beszélnek. Az olvasóterem 16.00 óráig fogadja a feleket.

Szívesen várjuk rendezvényeinkre!