2014.3.2.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési műsorok 2014. március 3-tól 9-ig

Hétfőn, 2014. március 3-án 19.00 órai kezdettel az olvasóteremben bemutatkozik Valerio Orlić, horvát író. Az est moderátora Dijana Uherek Stevanović. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

2014. március 4-én 19 óraik ezdettel az olvasóteremben bemutatják Szikora Csaba és Turi Andrea Rólad is szólhatna című könyvét. Az est moderátora Berényi Eszter. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva

Pénteken, március 7-én 10 órai kezdettel az olvasóteremben rendezik meg a körzeti szavalóversenyt. Az olvasóterem 15.30-ig nem fogadja a feleket. Ebben az időszakban az olvasók az Amerikai kuckó olvasótermét vehetik igénybe.

Szeretettel várjuk!