2014.3.23.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési programok 2014. március 24-étől 29-ig

Szerdán, 2014 március 26-án 19.00 órai kezdettel az olvasóteremben folytatódik az előadássorozat A turizmus bemutatási lehetőségei témára. Az olvasóterem18.30-ig fogadja a feleket.

Csütörtökön, március 27-én 19 órakor az Életjel Művészetbarátok Köre az olvasóteremben zenés irodalmi estet rendez. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva.

A Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében 2014. március 28-án pénteken 10 órakor a Kosztolányi Napok kétnapos irodalmi rendezvény keretében rendezik meg a Kosztolányi-talány vetélkedőt. Az eredményhiredetés 13.30-kor lesz.Az olvasóterem 15 órától fogadja a feleket. Az olvasók eddig az időpontig igénybe vehetik az Amerikai kuckó olvasótermét.

Az olvasóteremben 2014 március 29-én 10 órakor a Kosztolányi Napok keretében rendezik meg a tudományos tanácskozást. Az olvasóterem nem fogadja a feleket.

Tartson velünk!