2014.4.7.

Dr. Milena Dragićević Šešić Indijsko pozorište, tradicija i aktivizam- Az indiai színház : hagyomány és aktivizmus című könyvének bemutatója

Tisztelettel várjuk dr. Milena Dragićević Šešić Indijsko pozorište, tradicija i aktivizam- Az indiai színház : hagyomány és aktivizmus című könyvének bemutatójára, melyet 2014. áprili 11-én 18.00 órakor tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről a szerzőn kívül dr. Darko Lukić, dramaturg és dr. Tatjana Dadić-Dinulović, díszletterv-teoretikus beszélnek.