2014.5.5.

Az olvasóterem nyitva tartása és művelődési műsorok 2014. május 5-től 11-ig

Tisztelettel várjuk dr. Svetlana Tomin professzor előadására A szerb nők hozzájárulása a középkori szerb kultúrához címmel, melyet 2014. május 5-én 19 órai kezdettel tartunk az olvasóteremben. Az előadás szervezője Isidora Ana Stokin, az Újvidéki Bölcsészkar egyetemi hallgatója. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Tisztelettel várjukVárady Tibor zoknik a csilláron, életek hajszálon című könyvének bemutatójára, melyet 2014. május 7.-én19.00 órai kezdettel tartunk az olvasóteremben. Az est vendégei a szerző mellett Varga Sági Kinga, szerkesztő és Virág Gábor, a Forum kiadóház igazgatója. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Csütörtökön 2014. május 8-án 19 órai kezdettel tartják meg a turizmus bemutatása előadássorozat következő előadását. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva.

Szombaton, május 10-én 9, illetve 11 órai kezdettel a gyermekosztályon kreatív műhelyt rendeznek. Kérjük, jelezzék részvételi szándékukat a 024 553 115- ös telefonszámon, illetve személyesen.

A Szent Névai Alekszandar Orosz-szerb Baráti Társaság Szabadkai Tagozata május 10-én 18 órai kezdettel Jeszenyin-estet rendez az olvasóteremben.

Szeretettel várjuk!