2014.5.26.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési programok 2014. május 26-től 31-ig

A Keresztény Értelmiségi Kör Tisztelettel meghívja 2014. május 26-án, hétfőn, 19:00 órára a szabadkai Városi Könyvtár olvasótermébe TORMÁSY GÁBOR F.M. A SZABADKAI RÓMAI KATH. FŐPLÉBÁNIA TÖRTÉNETE című, 1883-ban kiadott könyve reprint bemutatójára.

Az olvasóterem hétfőn 18.30-ig fogadja a feleket.

Kedden, május 27-én 19.00 órától az Életjel tart irodalmi estet Esti harangszó címmel. Az olvasóterem 18.00 óráig tart nyitva.

Szerdán, május 28-án 19.30-kor a zEtna folyóirat Világ, virágos szegletén – Versvilágok találkozása című estjére kerül sor az olvasóteremben. Az est résztvevői: Csík Mónika, Beszédes István és Szögi Csaba költők. Az olvasótermet a tagok 19 óráig használhatják.

Pénteken, május 30-án 19.00 órai kezdettel kerül sor a zombori Laza Kostić Művelődési Egyesület estjére, amelyen Ksenija Marić Đorđević Ameriken star paj (Balkanuša u tranziciji) c. könyvét mutatják be. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva.

Szeretettel várjuk!