2014.7.31.

Nyár a Könyvtárban

Kedves Polgárok, Ismerősök!

A szabadkai Városi Könyvtár a nyár folyamán ismét megszervezi a Nyár a Könyvtárban című rendezvényét. Ezen belül egy élő közösségi oldalt indít, „Megosztva-Podeljeno” címmel, azaz olyan rendhagyó esteket szervez a könyvtár udvarában, ahol a meghívott „ismerősök” elmondhatnak érdemleges dolgokat a hivatásukról, hobbijukról, utazásaikról, stb. Szeretnénk, ha részt venne ebben a programsorozatban, és bemutatná a legfontosabb eseményeket „idővonaláról”, vagyis zene és tetszés szerint egy-egy kávé vagy üdítő mellett a Ravel cukrászda kínálatából „ megosztani” tevékenységeiket a kíváncsi közönséggel.

Ha részt szeretne venni ebben a programban, vagy további kérdései vannak, jelentkezzen üzenetben, vagy a következő telefonszámon: 0631149858!

A program koordinátorai: Bognár Dorottya, Sanja Vasić

Osszon meg velünk egy estét a nyáron a Könyvtárban !