2014.8.12.

A Könyv a Macurákról című könyv bemutatása

Szeretettel meghívjuk Önöket a Könyv a Macurákról (“Knjiga o Macurama”) című könyv bemutatására, amelyet szerdán, 2014. augusztus 13-án 20 órai kezdettel tartunk meg a Szabadkia Városi Könyvtár udvarában. A Könyv a Macurákról, amely több szerző munkája, a Szerb Családfakutatók Egyesületének, az Eredetnek (“Poreklo”) a kiadásában jelent meg. Városunk polgára, Aleksandar Marinković, a könyv egyik szerzője fogja bemutatni a könyvet és az „Eredet” Szerb Családfakutatók Egyesületének a munkájáról is beszélni fog. Ha szeretnék felkutatni a származásukat, akkor ez az est maguknak lett kitalálva! Rossz idő esetén a Könyvtár Tudományos osztályának olvasótermébe helyezzük át az eseményt!

Várjuk Önöket!