2014.8.12.

Bemutató az "Alpamayo 2014" expedícióról

Szeretettel meghívjuk Önöket az "Alpamayo 2014" expedícióról készült prezentáció bemutatására, amelyet csütörtökön, 2014. augusztus 14-én fogunk megtartani, a Szabadkai Városi Könyvtár udvarában 20 órakor. Az expedícióról, Szerbia legelismertebb hegymászója és az "Alpamayo 2014" vezetője, Iso Planić fog beszélni. Jöjjenek, és beszélgessük az Andokról, Peruról és a hegymászásról! Rossz idő esetén a programot a Tudományos osztály olvasótermében fogjuk megtartani.

Várjuk Önöket!