2014.8.14.

Multimediális művészi est Vladimir Milojkovićtyel

Szeretettel meghívjuk Önöket egy multimediális művészi estre, amelyet pénteken, 2014. augusztus 15-én tartunk meg a Szabadkai Városi Könyvtár udvarában 20 órakor. A Nyár a Könyvtárban vendége Vladimir Milojković lesz. Vladimir az írás mellett festészettel és zeneművek komponálásával is foglalkozik. Jöjjönek, ismerjék meg Vladimirt és munkáját! Rossz idő esetén az esemény a Tudomány osztály olvasótermébe lesz áthelyezve.

Várjuk Önöket!