2014.8.15.

Salsa est a Könyvtárban a Dolce Dance tánciskolával

Szeretettel meghívjuk Önöket a Salsa est a Könyvtárban című rendezvényünkre, amelyet szerdán, 2014. augusztus 20-án 19 órai kezdettel rendezünk meg a Szabadkai Városi Könyvtár udvarában. Amellett, hogy megismerkedhetnek a Dolce Dance tánciskolával, lehetőségük lesz megtanulni a salsa és más latino táncok lépéseit is. Jöjjenek és perdüljünk együtt táncra! Lehetőségük lesz az est folyamán a Ravel cukrászda kínálatából üdítők illetve más a kínalatukban szereplő termékek vásárlására! Rossz idő esetén a programot a Tudományos osztály olvasótermébe helyezzük át!

Várjuk Önöket!