2011.5.18.

Gyermekszínházak fesztiválja a könyvtárban

A Gyermekszínházak XVIII. Nemzetközi Találkozója alkalmából a Városi Könyvtár vendégül látja Bojović Dušicát, Ršumović Ljubivojt és Takarics Róbertet.

Bojović Dušica Kapd el az afrikai mesék ritmusát c. könyvének bemutatójára 2011. május 18-án 13.00 órakor kerül sor az Amerikai Kuckóban.

Szintén május 18-án lesz Ršumović Ljubivoj szerzői estje is, mely 18.00 órakor kezdődik a könyvtár udavarában.

Takarics Róbert könyvbemutatója 2011. május 19-én, 13.00 órakor kezdődik a könyvtár olvasótermében.