2014.8.25.

Zenés est Roncsák Marcellel

Szeretettel meghívjuk Önöket Zenés estünkre, amelyet pénteken, 2014. augusztus 29-én 20 órai kezdettel rendezünk meg a Szabadkai Városi Könyvtár udvarában, ahol Roncsák Marcellel fogunk beszélgetni, bemutatja eddigi eredményeit és az est végén gitárján is zenélni fog. Jöjjönek és ismerjék meg Marcell munkásságát, és töltsünk el együtt egy kellemes estet a Könyvtárban! Rossz idő esetén a programot a Tudományos osztály olvasótermébe helyezzük át!

Várjuk Önöket!