2014.10.22.

Mini gyermekkönyvvásár a Gyermekosztályon

A Szabadkai Városi Könyvtár Gyermekosztályán október 23-tól 25-ig mini gyermekkönyvvásár kerül megrendezésre.
A XIII. Balint Vujkov Napok: a horvát nyelv és könyvek napjának keretein belül három ország ismert könyvkiadóinak, a „Kreativni centar”-nak (Belgrád, Szerbia), Móra Könyvkiadónak (Budapest, Magyarország) és a „Školska knjiga”-nak a (Zágráb, Horvatország) kiadványait akár 40% kedvezménnyel vásárolhatják meg. A Könyvtár munkaideje alatt mindenkit szivesen látunk, azaz csütörtökön és pénteken (október 23. és 24.) 7.30-tól 19.30-ig, valamint szombaton (október 25.) 7.30-tól 13.00 óráig.
Feltétlenül nézzenek be, és lepjék meg gyermekeiket!