2014.12.23.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési műsorok december 22-től 28-ig

Tisztelettel várjuk az Al' u poverenju (Csak bizalmasan) című előadás bemutatójára, melyet 2014. december 23-án 19 órakor tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár Olvasótermében. Az előadást a Mladost Ifjúsági Művelődési Egyesület. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

Karácsony bőjtjén, december 24-én a Könyvtár 12 óráig tart nyitva

Karácsony napján, december 25-én a Könyvtár nem tart nyitva. Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!