2015.9.24.

Glembaj kollégák

Tisztelettel várjuk Damir Šite okleveles jogász- végrehajtóGlembaj kollégák című könyvének bemutatójára, melyet 2015. szeptember 28-án 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről, a szerző mellett Aleksandra Trešnjev a Szerbiai Végrehajtók Kamarájának elnöke, Tamara Trajković a szabadkai Alapfokú Bíróság bírója, Kalman Kuntić történész, Rita Fleis a Szabadkai Városi Könyvtár könyvtárosa, Marinko Vuković lektor, Jaksa Ivett a „Lyceum iuris“ független munkatársa, beszélnek. Az est moderátora Jelena Cvetić a Szabadkai Városi Könyvtár könyvtárosa.