2015.10.19.

Еgy kép kiállítása és Milisav Savić La sans pareili című könyvének bemutatója

Hétfőn, 2015. október 19-én 17.00 órakor kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár Kis Galériájában az Egy kép kiállítása kiállítás megnyitójára. Ezúttal a szabadkai MODERNA hagyományos rendezvényén Bojan Otašević Szédülés című műve kerül kiállításra. A szerző munkásságáról Draško Ređep és Mile Tasić beszélgetnek.

Ugyanezen napon, október 19-én 19 órai kezdettel kerül bemutatásra Milisav Savić La sans pareili című könyve az AGORA kiadásában. E regény, amely elnyerte a Vuk Alapítvány Díját, egy toszkánai misztikus tavaszi utazás során alakuló különleges szerelmi történeten át vezet bennünket, valójában a történet hátterében a 90-es évek háborúját ábrázolja.

Az egybegyülteket Dragan Rokvić a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója üdvözli, a könyvet Draško Ređep méltatja.