2015.10.24.

Meghívó a Gulyás József-emlékestre. Tárlat a költő hagyatékából

Tisztelettel meghívjuk az egy éve elhunyt Gulyás József költő hagyatékában fennmaradt képzőművészeti alkotások bemutatójára, melyet a palicsi Könyvtár kiállítótermében rendezünk meg.

A kiállításra kerülő alkotásokat Petrik Tibor és Török István válogatta össze. A képzőművészeti alkotások szerzői: Petrik Pál, Balázs G. Árpád, Szilágyi László, Szilágyi Gábor, Faragó Endre, Ludvig László, Hangya András, Oláh Sándor, Vass Kálmán, Marko Vuković, Vinkler Imre és mások.

A tárlatot Farkas Zsuzsa és Mile Tasić nyitja meg 2015. október 28-án 17 órakor a palicsi Könyvtárban. A költő néhány versét Sziráczky Katalin mondja el. A tárlatmegnyitó után kötetlen beszélgetés keretében emlékezünk Gulyás Józsefre.

A hagyaték kezelője Nagy Éva.

Fő szervező: Török István.