2015.12.24.

A Szabadkai Városi Könyvtár ünnepi nyitva tartása

A Szabadkai Városi Könyvtár 2015. december 24-án 12 óráig tart nyitva, december 25-án pedig zárva tart. Szombaton, december 26-án a Könyvtár a szokott nyitvatartási időben fogadja a feleket.

Szerdán, december 30-ána Könyvtár 12-től 14 óráig zárva tart. Csütörtökön, december 31-én 12 óráig fogadjuk az olvasókat. 2016. január 1-jén és 2-án a Könyvtár nem tart nyitva. Január 6-án a Könyvtár 12 óráig fogadja a feleket, január 7-én pedig zárva tart.