2016.3.17.

Költőóriások estje

A Szabadkai Városi Könyvtár és az Urlik kulturális aktivizmust fejlesztő csoport szeretettel várja a Költőóriások estjére, amelyet a Költészet nemzetközi napja alkalmából rendeznek március 21-én a Klein hausban, 18 órai kezdettel.

Az UNESCO március 21-ét a Költészet nemzetközi napjává nevezte ki a költészet olvasásának, megjelentetésének és tanulmányozásának népszerűsítése érdekében. Az ünnep kihirdetésekor kihangsúlyozták, hogy elismerni és serkenteni kell a nemzeti, regionális és nemzetközi költői mozgalmakat.

A belépés díjtalan, mert a költészetet nem lehet megfizettetni.