2016.7.11.

A lélek nyitottságáról – Radomir Konstantinović szellemi hagyatékának dimenziói

Tisztelettel meghívjuk A lélek nyitottságáról – Radomir Konstantinović szellemi hagyatékának dimenziói című tanulmánykötet bemutatójára, amely 2016.07.12-én 12 órakor kerül megrendezésre a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A kötetet a Szabadkai Városi Könyvtár a szarajevói University Press kiadóval együtt adta ki Szabadkán. Ugyanazon alkalommal bemutatásra kerül a Rukovet folyóirat új száma is, amelyben megjelent Radomir Konstantinović szövege A város ahol születtem címmel.

A bemutatón dr. Boško Kovačević, Boško Krstić irodalmár, a tanulmánykötet szerkesztője dr. Aleksandra Đurić Bosnić és a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója Dragan Rokvić beszélnek.