2016.9.19.

A szabadkai és az eszéki könyvtárak együttműködésének folytatása

A Szabadkai Városi Könyvtár és az eszéki Városi és Egyetemi Könyvtár között 2014-ben aláírt együttműködési megállapodás keretében 2016. szeptember 16-án a hagyományosan jó viszonyok megpecsételéseként az eszéki könyvtár képviselői Dubravka Pađen Farkaš igazgatónő vezetésével látogatást tettek a szabadkai testvér intézményben. A találkozón a felek tapasztalatot cseréltek és megbeszélték a következő időszakra vonatkozó célokat, majd a vendégek átadták az ajándékba hozott könyveket, és megtekintették a vendéglátó könyvtárat. Örülünk látogatásuknak és a közös tevékenységeknek.