2016.9.27.

A Kreatív írás programban résztvevő tanulók névsora

18 tanuló küldte be fogalmazását, és ezáltal jelentkezett a Kreatív Írás elnevezésű foglalkozásokra. Lelkes szervező csapatunk több középiskolába is ellátogatott, hogy bemutassa a programot, és részvételre buzdítsa a tanulókat. Köszönet illeti a középiskolák vezetőségét és magyar nyelv és irodalom szakos tanárait a szívélyes fogadtatásért és közreműködésért, melynek eredményeként a tanulók ilyen szép számban jelentkeztek a programra. A program szeptember 29-én 18 órakor veszi kezdetét a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében.

A Kreatív Írás programban résztvevő tanulók névsora ábécé rendben:

Balla Réka

Dimitrov Nikoleta

Erdélyi Violetta

Halász Dóra

Híres Klaudia

Kovács Dávid

Marx Éva

Milinkov Natália

Nagy Enikő

Pásztor Zsófia

Surányi Bence

Szalma Dániel

Szeles Réka

Szobonya Tamara

Szűcs Dóra

Tóth Laura

Tóth Ugyonka Krisztina

Vajda Sztella

Mindenkit sok szeretettel várnak a szervezők.

Fotók: Molnár Edvárd