2016.12.2.

Jasminka Petrović a könyvtárban

2016. december 5-én 12 órakor a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében író-olvasó találkozóra kerül sor, melynek vendége Jasminka Petrović, az idei Mali Princ-díj nyertese. Ezt az elsimerést minden évben a régió (Szerbia, Horvátország, Crna Gora és Bosznia-Hercegovina) legjobb gyermekkönyve kapja. Szintén Jasminka Petrović kapta az idei Neven és a Dositej tolla díjat is a Leto, kad sam naučila da letim (A nyár, amikor megtanultam repülni) című könyvéért.