2017.1.25.

Zenei időgép

Tisztelettel várjuk a Zenei időgép című koncertre, amelyet 2017. január 31-én 18 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A koncert programján a barokk kortól a XX. századig szerzett operákból, operettekből és musicalekből való ismert áriák és duettek lesznek, amelyeket Senka Nedeljković(szoprán) és Branislav Jatić (basszus) adnak elő Aleksandra Rakić zongorakíséretében. A program szervezője az újvidéki Szerb Nemzeti Színházért Társaság.

Szeretettel várjuk!