2017.1.26.

Egyetemre járok, utazok, megismerem az Európai Uniót

Az EUTEKA-EU a könyvtárakban projekt vezetői és a Szabadkai Városi Könyvtár meghívja Egyetemre járok, utazok, megismerem az Európai Uniótcímű kerekasztal beszélgetésre, amelyet hétfőn, 2017. január 30-án 12 órakor a Szabadkai Városi Könyvtárban rendeznek meg.

A kerekasztal résztvevői: Marija Simić, (a Szerb Kormány Európai Integrációs Irodájának Kommunikációs Osztálya), Goran Bogunović, az Erasmus plus, az EU oktatási projekteket támogató programjának résztvevője. A kerekasztal beszélgetés során a szabadkai középiskolások tájékozódhatnak az Európai Unióban való egyetemi képzés lehetőségeiről, amely során bemutatják Szerb Kormány Európai Integrációs Irodájának EU mítoszok című kiadványát.

Tisztelettel várjuk!

Kérjük, hogy igazolja jöveteli szándékát a következő e-mail címre: info@euteka.rs