2017.2.22.

Svetislav Rajšić új könyveinek bemutatója

Tisztelettel várjuk Svetislav Rajšić öt új könyvének bemutatójára, amelyet 2017. február 24-én 19 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A Moll Dúrok és Dúr mollok, a három aforizmagyűjtemény és naplójegyzetek Újabb munkák I., Újabb munkák II. és Újabb munkák III. című kiadványok, valamint a Menekült című regény a múlt év második felében, illetve ez év februárjában jelentek meg. Az est házigazdája Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója, a könyvekről pedig Ljiljana Bilbija Stijepanović és Zlatko Peić, recenzensek beszélgetnek.

Szeretettel várjuk!