2012.1.27.

Folytatjuk a foglalkozásokat a Gyermekosztályon

A gyermekek és szülők nagy érdeklődésére való tekintettel a szabadkai Városi Könyvtár ezentúl minden hónap második szombatján műhelyfoglalkozásokat fog tartani a Gyermekosztályon, a 6-tól 12 éves korosztály részére. Ahhoz, hogy részt vehessetek a különféle érdekesnél-érdekesebb foglalkozásainkon, be kell hogy íratkozzatok a gyermekosztályra. A részvételi szándékotokat időben jelezzétek, hisz az igényes munka elérése végett a létszám korlátozott. A foglalkozáshoz szükséges anyagokat a könyvtár biztosítja a résztvevőknek, a kész munkáitokat pedig hazavihetitek. Egy foglalkozás ára 150 dinár.

Az első foglalkozásainkat szombaton, 2012. február 11-én tartjuk, két időpontban: 9 órától és 11 órától.

Jelentkezhettek telefonon keresztül: 024/ 553-115 vagy személyesen a Gyermekosztályon

Szeretettel várunk benneteket!