2017.3.30.

A protestantizmus és annak hatása az oktatásra és a kultúrára

A reformáció 500. jubileuma alkalmából szeretettel várjuk 2017. április 7-én 19 órakor dr. Branko Bjelajac előadására: A protestantizmus és annak hatása az oktatásra és a kultúrára címmel.

Dr. Branko Bjelajac történész, akinek szakterülete a protestantizmus és a szerbiai evangéliumi egyházak, több könyv és cikk szerzője ebből a témakörből. Különösen a pedagógusokat, a média képviselőit, de minden érdeklődőt várunk erre az eseményre, amely bevezető előadása lesz annak a rendezvénysorozazatnak, amelyet a Szabadkai Városi Könyvtár szervez 2017 folyamán a reformáció 500-ik jubileuma alkalmából, amely meghatározta egész kultúránkat. A belépés díjtalan.

Szervezők: a Szabadkai Városi Könyvtár és a Krisztus Evangéliumi Egyháza.