2017.5.4.

Olvasással a csillagokig Nemzeti Verseny általános iskolásoknak

A határon átívelő Olvasással a csillagokig horvát nemzeti tudás- és kreativitásfelmérő verseny általános iskolásoknak 2017. május 5-én lesz megrendezve a horvátországi Csáktornyán. A versenyen, amelyen Horvátország minden tájáról érkeznek versenyzők, részt vesznek a györgyéni Vladimir Nazor Általános Iskola diákjai: Josipa Dulić, Lucija Horvacki és Josipa Stantić tudáskvízben, Josipa Horvacki pedig poszter bemutatóval méri össze felkészültségét.

Az olvasásfejlesztő kvízt a Horvátországi Iskolakönyvtárak Hálózata szervezi, amelyet Szabadkán a Szabadkai Városi Könyvtárral és a Horvát Nemzeti Tanáccsal együttműködve valósít meg.