2017.7.5.

Éjszaka a könyvtári poliszban

A Szabadkai Városi Könyvtár Flâneurök Olvasói Klubjának tagjai barátkozása és a könyv melletti értelmi érése a 2016/2017-es iskolaévben az Éjszaka a könyvtári poliszban elnevezésű programmal ér véget, amelyet szerdán, 2017. július 12-én tartanak. Az idei szünidő előtti utolsó találkozó témája a görög történelem és mitológia. Az egész napos program végeztével, másnap, 13-án, a résztevők skype- kapcsolatot létesítenek az eszéki Városi- és Egyetemi Könyvtár fiatal tagjaival.