2017.7.27.

Csordás Mihály szerzői estje

A Kossa János Magyar Nyelvművelő Egyesület és Olvasóklub

2017. augusztus 3-án (csütörtökön), 18 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár emeleti olvasótermében megrendezi

C S O R D Á S M I H Á L Y

író, irodalomtörténész, nyelvész, könyv- és színikritikus, szerkesztő, publicista, magyartanár

<pszerzői estjét

„… ARRA A KICSINY LÁNGRA OTT BELÜL…”(Csordás)

Bevezetőt mond: Farkas Zsuzsa, a KJMNYEOK elnöke

Fellépnek: Verbászi Betty Radnóti-díjas budapesti-londoni vers- és prózamondó, Jónás Gabriella színművész, az újvidéki Színiakadémia tanára Kovács Frigyes színművész, az újvidéki Színiakadémia tanára, , Bencsik István rádiós újságíró, a Szabadkai Magyar Rádió szerkesztője.

Műsorvezető és a szerzővel beszélget: Agárdi Gábor szerkesztő, a Pannon Televízió munkatársa.

Közreműködik: Megyeri Mária hegedűművész, a szabadkai Zeneiskola tanára.

SZERETETTEL VÁRJUK! (A belépés díjtalan.)