2017.12.14.

Siflis Olivér Kevesebb félelem, több boldogság című könyvének bemutatója

Tisztelettel várjuk Siflis Olivér Мање страха више среће; Kevesebb félelem-több boldogság; Manje straha više sreće című, három nyelven, szerb, magyar és horvát nyelvű fordításban megjelent könyvének bemutatójára, melyet 2017.12.15-én 19.00 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A könyvről a szerző mellett Ljiljana Culjak zágrábi lektor és fordító; Juhász Jenő, szerkesztő, filmrendező, filmproducer, valamint Darko Bajić, rendező, forgatókönyvíró és producer beszélnek. Az est moderátorai Jelena Cvetić és Bognár Irén könyvtárosok.