2018.1.19.

Az Olvasással a csillagokig iskolai fordulója az általános iskolásoknak

Az Olvasással a csillagokig kvíz iskolai fordulója 2018. január 22-én lesz megtartva az általános iskolásoknak, akik horvát tannyelvű isklába járnak Szabadkán és környékén. Az iskolai versenyek győztesei továbbjutnak az iskolák közötti versenyre, amelyet a Szabadkai Városi Könyvtárban tartanak meg.

A kvíz szervezője a Horvát Iskolakönyvtárak Hálózata, s Szabadkán a Szabadkai Városi Könyvtár a Horvát Nemzeti Tanáccsal közreműködve valósítja meg.