2018.1.19.

Községi és körzeti szavalóverseny

Szabadkán a Népem Költője elnevezésű hagyományos községi szavalóverseny pénteken, 2018. március 2-án 9 órai kezdettel lesz megtartva. Mint az előző években, idén is három korcsoportban vetélkednek a diákok: fiatalabbak (1-4. osztályosok), középkorosztály (5-8. osztályosok) és idősebb korcsoport (középiskolások).

A jelentkezőlapokat legkésőbb 2018. február 23-ig kell beküldeni a Szabadkai Városi Könyvtár, Dusan cár u. 2. címre.

A verseny körzeti fordulóját szombaton, március 10-én tartják meg 10 órai kezdettel, szintén a Szabadkai Városi Könyvtárban.